AKTUALITY

Milí priatelia umenia,

            sme tu zmenení,  pritom stále rovnakí  v snahe uspokojiť vašu zvedavosť,  túžbu a predstavy.  Deviaty rok sme tu  pre Vás.  S možnosťou  odpočinúť si,  vypnúť myseľ a aktívne zrelaxovať.
           Zdravie a vnútorná spokojnosť pre mňa osobe znamená najma byť schopný spomaliť,  uvoľniť sa, dokázať sa odovzdať a plne precítiť daný okamih.
V našom ateliéri ste sa v uplynulom roku mohli na vlastnej koži presvedčiť, že úsilie a vytrvalosť spolu so zanietením  prinášajú pocit uspokojenia.  Mnohí z vás prežívali  chvíle radosti aj z ocenenia blízkymi,  rovnako ako aj v úspešných prezentáciách na výstavách, umiestneniach v súťažiach,  pohovoroch  i z osobného i  profesijného rastu .
Je nám potešením aj naďalej zostať vašimi  sprievodcami a tešiť sa zo spoločných  úspechov.
           Začíname od

                      25. SEptembra 2023

    Ak  sa chcete dozvedieť viac o jednotlivých kurzoch alebo pripravovaných novinkách, workshopoch atď. ,  informácie a možnosť prihlasovať sa nájdete na odkazoch jednotlivých kurzov v menu.
    POZÝVAME VÁS NA NÁVŠTEVU NÁŠHO ATELIÉRU A ZOZNÁMENIE SA NA NAŠICH SKÚŠOBNÝCH HODINÁCH ZADARMO. /TERMÍN JE POTREBNÉ NAHLÁSIŤ VOPRED/

Vybrať si môžete skutočne zo širokej ponuky kurzov. Nastúpiť je možné aj do prebiehajúceho kurzu, záleží na type, skúsenostiach a dohode. Minimálny počet v skupine je 5 a maximálny počet 9 účastníkov kurzu. Cesty nášho Alberta do corony :(nájdete v sekcii Umenopisy.  Všetko hľadajte na webovej a fb stránke , info priebežne aktualizujeme, naďalej nás sledujte. V prípade záujmu, otázok,  podnetov nás neváhajte kontaktovať na našom tel. čísle +421 948 633 444 v čase od 17.00-19.00  alebo prostredníctvom mailu atelier@artevia.sk.

Ďakujeme za Vašu ohľaduplnosť, spoluprácu, podnety a trpezlivosť.

Spustili sme aj náš instagramový účet, kde pridávame diela našich kurzov. Tiež prosíme o trpezlivosť pri aktualizácii:)

Kontakt: +421 948 633 444, atelier@artevia.sk

S čím sa stretnete?

Inšpirujúcou umeleckou atmosférou ateliéru s históriou. (Prvé kino v Bratislave). Čaro architektonickej pamiatky 17. storočia s dobovou atmosférou sa snúbi s ateliérom a prednosťami modernej galérie.

Ochotnými profesionálnymi lektormi, ktorí sú umelcami, psychológmi, učiteľmi, terapeutmi aj náhradnými rodičmi  so zmyslom pre humor. S nadhľadom a nekonečnou trpezlivosťou. Spoločnosťou ľudí s podobným ladením.

Kedy nastúpiť?   

Záleží od typu zvoleného kurzu, vašich skúseností a  individuálnej dohode.

Čo si potrebujem pripraviť?

Odhodlanie a dobrú náladu. Všetko ostatné radi poskytneme:)

Môžem si vyskúšať hodinu?

Ukážkovú hodinu v trvaní 60 min v skupine si môžete vyskúšať zdarma. Termín je potrebné  rezervovať  minimálne 2 dni vopred. Sledujte našu facebook stránku, kde sa dozviete aj ďalšie možnosti.

CHCEM ODOBERAŤ NOVINKY

Vyplnením údajov a kliknutím na tlačidlo “Prihlásiť sa” schvaľujem možnosť dostávať novinky emailom.