AKTUALITY

Milí priatelia umenia,

Už šiesty rok sme tu pre vás. S ponukou uspokojiť vašu ZVEDAVOSŤ, ROZVINÚŤ vaše TVORIVÉ SCHOPNOSTI, s možnosťou aktívne ZRELAXOVAŤ MYSEĽ a pomôcť vám na ceste k RADOSTI a SPOKOJNOSTI a tým aj ZDRAVIA.
Zdravie a vnútorná spokojnosť pre mňa znamená byť schopný uvolniť sa, dokázať sa odovzdať a plne precítiť daný okamih. Budeme vás sprevádzať a tešiť sa z úspechov spolu s vami aj tento náročný rok.
Aj náš spoločný ateliér prechádza toto leto a jeseň zmenou. Chcelo to trochu trpezlivosti, avšak odmenou pre nás budú vynovené a zväčšené priestory,  v ktorých si budete môcť naplno vychutnať kreslenie, maľovanie a všetky ďalšie tvorivé techniky a nápady.
Ateliér sa pomaly vracia  k pôvodnému vzhľadu architektonickej pamiatky 17. storočia s dobovou atmosférou a zároveň modernej galérie. Naďalej však ostáva ateliérom na aký ste boli zvyknutí, a verím, s ešte lákavejšou umeleckou atmosférou..
Nový priestor si naplno vychutnáte na rozšírených individuálnych hodinách od októbra 2020.

Kurzy ostávajú v nezmenenej podobe od 19. októbra 2020.

Ďalšie informácie a možnosť prihlasovať sa nájdete na odkazoch jednotlivých kurzov v menu.
Foto prebiehajúcich rekonštrukčných prác si môžete pozrieť v našej galérii.

POZÝVAME VÁS NA NÁVŠTEVU NÁŠHO ATELIÉRU A ZOZNÁMENIE SA NA NAŠICH SKÚŠOBNÝCH HODINÁCH ZADARMO. /TERMÍN JE POTREBNÉ NAHLÁSIŤ VOPRED/

Vybrať si môžete zo širokej ponuky kurzov. Nastúpiť je možné aj do prebiehajúceho kurzu, záleží na type, skúsenostiach a dohode. Minimálny počet v skupine je 5 a maximálny počet 9 účastníkov kurzu. Na stránke pribudla prvá správa z ciest nášho Alberta. Nájdete ju v sekcii Umenopisy. Všetko hľadajte na webovej a fb stránke , info priebežne aktualizujeme, naďalej nás sledujte. V prípade záujmu, otázok,  podnetov nás neváhajte kontaktovať na našom tel. čísle +421 948 633 444 v čase od 17.00-19.00  alebo prostredníctvom mailu atelier@artevia.sk.

Spustili sme aj náš instagramový účet, kde dávame diela našich kurzov.

Kontakt: +421 948 633 444, atelier@artevia.sk

S čím sa stretnete?

Inšpirujúcou umeleckou atmosférou ateliéru s históriou. (Prvé kino v Bratislave). Ochotnými profesionálnymi lektormi so zmyslom pre humor. S nadhľadom a nekonečnou trpezlivosťou. Spoločnosťou ľudí s podobným ladením.

Kedy nastúpiť?   

Záleží od typu zvoleného kurzu, vašich skúseností a  individuálnej dohode.

Čo si potrebujem pripraviť?

Odhodlanie a náladu. Všetko ostatné vám poskytneme.

Môžem si vyskúšať hodinu?

Ukážkovú hodinu v trvaní 60 min v skupine si môžete vyskúšať zdarma. Termín je potrebné  rezervovať  minimálne 2 dni vopred. Sledujte našu facebook stránku, kde sa dozviete aj ďalšie možnosti.

CHCEM ODOBERAŤ NOVINKY

Vyplnením údajov a kliknutím na tlačidlo “Prihlásiť sa” schvaľujem možnosť dostávať novinky emailom.