AKTUALITY

Milí priatelia umenia,

                prihováram sa s prestávkou,  už takmer neuveriteľný ôsmy rok.  Štyri semestre nečakaných udalostí a  neustály kolobeh zmien, väčšinu z nás prinútil pozerať sa na svet  i na seba samých inak ako sme boli zvyknutí. Neostali sme rovnakí. Zmenami prechádzal ateliér, vaše i naše sny, plány , ciele i rozhodnutia.
Sme tu zmenení, ale stále rovnakí v snahe uspokojiť vašu zvedavosť,  túžbu a predstavy. S možnosťou  odpočinúť si, azda aj spomaliť vašu aktívnu myseľ a pomôcť vám na ceste.
           Zdravie a vnútorná spokojnosť pre mňa osobe znamená byť schopný spomaliť,  uvoľniť sa, dokázať sa odovzdať a plne precítiť daný okamih. V našom ateliéri ste sa mnohí v minulom roku mohli na vlastnej koži presvedčiť, že úsilie a vytrvalosť spolu so zanietením  prinášajú pocit uspokojenia i ocenenie.
Chceme vás preto naďalej sprevádzať a tešiť sa zo spoločných  úspechov ako tomu bolo doposiaľ.
            Túto sezónu začíname od

                      27. FEBRUÁRA 2022

    Ak  sa chcete dozvedieť viac o jednotlivých kurzoch alebo pripravovaných novinkách, workshopoch atď. ,  informácie a možnosť prihlasovať sa nájdete na odkazoch jednotlivých kurzov v menu.
    POZÝVAME VÁS NA NÁVŠTEVU NÁŠHO ATELIÉRU A ZOZNÁMENIE SA NA NAŠICH SKÚŠOBNÝCH HODINÁCH ZADARMO. /TERMÍN JE POTREBNÉ NAHLÁSIŤ VOPRED/

Vybrať si môžete skutočne zo širokej ponuky kurzov. Nastúpiť je možné aj do prebiehajúceho kurzu, záleží na type, skúsenostiach a dohode. Minimálny počet v skupine je 5 a maximálny počet 9 účastníkov kurzu. Cesty nášho Alberta do corony :(nájdete v sekcii Umenopisy.  Všetko hľadajte na webovej a fb stránke , info priebežne aktualizujeme, naďalej nás sledujte. V prípade záujmu, otázok,  podnetov nás neváhajte kontaktovať na našom tel. čísle +421 948 633 444 v čase od 17.00-19.00  alebo prostredníctvom mailu atelier@artevia.sk.

Ďakujeme za Vašu ohľaduplnosť, spoluprácu, podnety a trpezlivosť.

Spustili sme aj náš instagramový účet, kde pridávame diela našich kurzov. Tiež prosíme o trpezlivosť pri aktualizácii:)

Kontakt: +421 948 633 444, atelier@artevia.sk

S čím sa stretnete?

Inšpirujúcou umeleckou atmosférou ateliéru s históriou. (Prvé kino v Bratislave). Čaro architektonickej pamiatky 17. storočia s dobovou atmosférou sa snúbi s ateliérom a prednosťami modernej galérie.

Ochotnými profesionálnymi lektormi, ktorí sú umelcami, psychológmi, učiteľmi, terapeutmi aj náhradnými rodičmi  so zmyslom pre humor. S nadhľadom a nekonečnou trpezlivosťou. Spoločnosťou ľudí s podobným ladením.

Kedy nastúpiť?   

Záleží od typu zvoleného kurzu, vašich skúseností a  individuálnej dohode.

Čo si potrebujem pripraviť?

Odhodlanie a dobrú náladu. Všetko ostatné radi poskytneme:)

Môžem si vyskúšať hodinu?

Ukážkovú hodinu v trvaní 60 min v skupine si môžete vyskúšať zdarma. Termín je potrebné  rezervovať  minimálne 2 dni vopred. Sledujte našu facebook stránku, kde sa dozviete aj ďalšie možnosti.

CHCEM ODOBERAŤ NOVINKY

Vyplnením údajov a kliknutím na tlačidlo “Prihlásiť sa” schvaľujem možnosť dostávať novinky emailom.