O NÁS

Pokiaľ ste sa ocitli na našej stránke, pravdepodobne ste pocítili chuť k tomu, aby ste sa začali vyjadrovať iným spôsobom. Chcete jednoducho vytvárať niečo osobité a jedinečné. Vaše.

RADOSŤ pre mňa znamená byť zdravý a cítiť vnútorný pokoj.

Obrovskú úlohu v živote každého z nás zohráva Umenie.  Správne nás vedie, ukazuje cestu,  ako byť najlepšou verziou samého seba.
Je naším trpezlivým učiteľom v úlohe pochopiť, zažiť pokoru, úplné uvolnenie v harmónii samého so sebou,  rovnako ako tvorivý zápal a nadšenie.
             Pred vyše dvomi dekádami som vykročila na túto cestu, takmer 15 rokov sa stretávam, komunikujem a pracujem s ľudmi prostredníctvom výtvarného umenia a psychológie.
Skúsenosti ma naviedli k prepájaniu a skĺbeniu rozmanitých prístupov a metód, ktoré mi ako šéfkuchárke umožnili vytvárať čo najlepšie recepty, aby uspokojili aj najnáročnejších stravníkov.
             Kurzy kresby, maľby, grafiky a kreatívnej tvorby pre dospelých i  mládež vediem vo vysnenom ateliéri dýchajúcom históriou, rovnako ako v prírode tak, aby každý našiel svoju vlastnú cestu..
             Ak prídete nazrieť do našej umeleckej kuchyne, spolu vyberieme správne ingrediencie, ukážeme v akom pomere ich namiešať a ochutiť, aby ste mali  správny pôžitok – RADOSŤ.
Dokážeme Vám pomôcť tak,  že vytvoríte delikatesu:)
                                     Silvie Ušiak Matesová